Αριθμός εγγράφου 496
Αριθμός
Νο.: 467
Αριθμός Φακέλου
57537_496
Είδος Τεκμηρίου
Επιστολή
Ημερομηνία Τεκμηρίου
18/9/1872
Αριθμός Σελίδων
1
Οδηγίες
Κλικάρετε πάνω στην αριστερή εικόνα για να δείτε περισσότερες φωτογραφίες.
![](/wp-content/uploads/2018/01/v4.png)
Περιγραφή εγγράφου
Συνέχεια της α.α. 495 ευχαριστήριας επιστολής της Τμηματικής Εφορείας προς τον Διευθυντή του Ελληνικού Λυκείου Κωνσταντινουπόλεως Χρηστ. Εφένδη Ζωγράφου για την εξασφάλιση υποτροφίας του κρητός μαθητού, Δευκαλίωνος Μαρκόπουλου, για το εν λόγω Λύκειο.